Warto wiedzieć

W tym miejscu znajdziecie najświeższe informacje odnośnie podejmowanych przez nas realizacji. Na bieżąco udostępniamy również najnowsze wieści ze świata budownictwa szkieletowego, jak i naszej działalności. Macie świetną okazję, by śledzić na bieżąco to, co oferuje ta szczególna technologia. Nasza firma to również nasza pasja, dlatego nie omieszkamy regularnie informować Was o prowadzonej działalności, ofercie, podejmowanych krokach, by udoskonalać to, co zasługuje na wyróżnienie. My już wiemy, że budownictwo szkieletowe to przyszłość, choć w naszym kraju powoli stawiająca kolejne kroki. Są to jednak kroki coraz stabilniejsze. Zapraszamy!

Dom od podstaw, szybciej niż myślisz

Od projektu do realizacji

10.08.2019

Przygotowany projekt, dobrane materiały, zaplanowana aranżacja. Teoria jest za nami, czas na działania realne. Zaczynamy od prac mokrych, czyli stworzenia fundamentu. Gdy ten jest gotowy, przychodzi czas na kolejne etapy, lecz już tylko z gatunku prac suchych. Co to oznacza?

Zobacz więcej

Domy budowane z drewna

jakie drewno zapewnia im trwałość?

10.08.2019

Technologia budowania domów z drewna, w tym domów szkieletowych, nie bez powodu zyskuje na uznaniu odbiorców. Takie konstrukcje w niewielkim stopniu różnią się od obiektów bazujących na pustakach czy cegle. Można liczyć na zalety, takie jak szybkość tworzenia, trwałość, a do tego estetyka.

Zobacz więcej

Dom szkieletowy

Przestań marzyć, zacznij budować!

10.08.2019

W Polsce domy szkieletowe nie są nowością, ale dopiero kilka sezonów wstecz zaczynały one zaliczać wzrostową tendencję, jeśli chodzi o zainteresowanie. Dziś odbiorcy wiedzą na ten temat o wiele więcej. Mają pojęcie, co jest faktem, a co mitem.

Zobacz więcej

Domy szkieletowe

Co z tego jest prawdą, a co się z nią mija?

10.08.2019

Zła opinia o domach szkieletowych, wciąż krąży po świecie, a w szczególności po Polsce. Uważa się bowiem, że są to rozwiązania nietrwałe, znacznie gorsze od murowanych, a do tego droższe.

Zobacz więcej

Szybko i dobrze?

Możliwe, gdy w grę wchodzi dom szkieletowy!

07.08.2019

Ci, którzy chcą szybko, niedrogo i dobrze, najczęściej spotykają się z negatywnymi opiniami na temat swoich wymagań. Gdy jednak w grę wchodzi marzenie o własnym lokum, ale większym niż kawalerka, wystarczy zainteresować się domami szkieletowymi.

Zobacz więcej